Vefat İlanı Vermek

Gazeteye Vefat İlanı vermek, anma, taziye sunma, cenaze organizasyonuna ilişkin tüm ayrıntıları kısa sürede herkese duyurma ve başsağlığı dileme amaçlıdır. Gazeteye İlan vererek ailenizden, yakın çevrenizden, iş yerinizden sevdiğiniz birini kaybettiğinizde en kısa sürede herkese ölüm haberini duyurabilir, acınızı paylaşabilirsiniz. Vefat eden yakınınız için yapılacak son görevlerden biri de onun tüm sevdiklerini cenazesinde bir araya getirmek olacaktır. Cenazenin günü, yeri ve saatine ilişkin tüm ayrıntıları gazeteye vefat ilanı vererek yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Kısa sürede herkese ulaşmanın en kolay yolu gazeteye ölüm ilanı vermektir.

 Gazeteye Vefat İlanı en çok anma ve taziye amaçlı verilmektedir. Bu ilanlar daha çok devlet büyüklerinden ya da topluma mal olmuş kişilerden birinin vefat haberinde toplumun yaşadığı hüzne ortak olmak maksadıyla yayınlanmaktadır.

 Vefat İlanı İçin Hangi Gazete Tercih Edilmelidir?

 Gazeteye vereceğiniz Vefat İlanı kısa sürede duyulsun istiyorsanız tirajı yüksek olan gazetelerden Hürriyet, Sözcü vb. ulusal gazeteleri tercih etmenizi öneririz. Okur sayısı ve web sitesinde online ziyaretçisi oldukça çok olan bu gazetele sayesinde vereceğiniz Vefat İlanı kısa sürede çok daha fazla kişiye ulaşacaktır.

Gazetelere Vefat İlanı Nasıl Verebilirsiniz?

 Yayınlanmak üzere gazeteye Vefat İlanı vermek için yapılması gerekenler oldukça kolaydır ve kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Vefat İlanını web sayfasını ziyaret ederek  vermek oldukça kolaydır. Sayfa sizi ilan vermeniz için yönlendirecektir. Sayfada yer alan ad soyad ve telefon numarası bölümlerini doldurup göndererek kısa sürede size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yetkililer sizi 10 dakika gibi kısa bir sürede arayacaklardır. İlan tasarımı, fotoğraf dizaynı, ilan boyutuna ilişkin tüm ayrıntılar uzman ekip tarafından yapılmaktadır.

 Gazetelerde Vefat İlanı Nasıl Ücretlendirilir?

 Vefat İlanı, gazetelerde yer alan diğer ilanların aksine kelime sayısına göre değil, gazetede kapladığı alana göre değerlendirilip fiyatlandırılır. Vefat İlanınızın sayfada kaplayacağı yere karar vermeniz yeterli olacaktır. İlanın boyutlarına karar vermek için web sitesinde yer alan örnek Vefat İlanlarına bakabilir ve ilanınızın şekline karar verebilirsiniz. Yetkililer tarafından arandığınızda onların yönlendirmeleri ile de boyuta yazı karakterine karar verebilirsiniz. Web sitesinde yer alan Vefat İlanları fiyatları bölümünden boyutlara göre fiyatlandırma çizelgesi yer almaktadır. Bu bölümden ödeyeceğiniz ücreti öğrenebilirsiniz.

 Vefat İlanları Ne Zaman Yayınlanır?

 Gazetelerdeki Vefat İlanlarınız tüm Türkiye genelinde yayınlansın istiyorsanız aynı gün saat 17:00’a kadar; yalnızca İstanbul’da yayınlatmak istiyorsanız saat 19:00’a kadar; diğer bölgelerde yayınlatmak istiyorsanız saat 16:00’a kadar gazetenin Vefat İlanı web sayfasından rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

 Vefat İlanları Ödeme şartlarınız nasıl?

 İlanınızın ödemesini gazetede yayınlanması için vereceğiniz onaydan sonra kredi kartı ya da size verilecek IBAN bilgileri ile hesaba havale yöntemi ile çok kısa sürede ödeyebilirsiniz.
Ödeyeceğiniz tutarlar KVD dahil olarak hesaplanmaktadır.

HEMEN BAŞVUR