Sözcü Vefat ilanı Ver

İnsanların en zor ve acı günlerinde onların yanlarında olmak ve acılarını paylaşmak için oluşturduğumuz ilan sayfalarımızla kaliteli hizmet sunuyoruz. Kişilere değer vererek ve onların şahsiyetlerine yakışır ilanlar ile onların son yolculuklarını duyuruyoruz. Gazetemizde yayınlanan tüm ilanlar doğrulanmakta ve daha sonra yayın sürecine alınmaktadır. Kişilerin mağdur edecek ya da gereksiz yalan paylaşımlara izin vermiyoruz. Her an göreve hazdır ekiplerimizle gelen ilanlarınız kontrol edilmekte ve yayına anında alınmaktadır.

 Sözcü Vefat ilan Servisi

 Vefat ilanı diğer bir adı ile ölüm ilanı anma, taziye dilekleri ve başsağlığı dileme gibi sosyal mesajların Sözcü Gazetesi’nde yayınlanmasını sağlayan servistir. Bu ilanlar hem bir vefattan duyulan hüznü ve kederi anlatmakta, hem de cenazenin nereden ve ne zaman kalkacağını, cenaze namazının ne zaman kılınacağı gibi cenaze törenine ait bilgi içeriklerini de paylaşmaktadır.

 Ölüm ilanı en fazla taziye ve anma amaçlı yayınlanmaktadır. İnsanların sevdikleri ve değer verdikleri bir yakınları, aile dostları, devlet büyükleri ve topluma mâl olmuş zatların vefatından duydukları bir platformdur. Üzüntüyü paylaşmak ve ortak olmak amacıyla gazetelerin ilgili sayfalarına ilan vermektedirler.

 Vefat ilanlarının bir diğer verilme amacı ise vefat eden kişinin ölümünü ve cenaze töreninin zamanını duyurmaktır. Cenaze namazının saati, hangi camiden kaldırılacağı, taziyenin ne zaman ve nerede kabul edileceği gibi bilgiler de vefat ilanı içerisinde paylaşılmaktadır. Bu sayede ölüm haberinin daha çok kişiye ve en geniş çevreye ve sevenlerine cenaze günü yapılacak organizasyonu iletilmiş olmak.

 Sözcü Gazetesi’ne vefat (ölüm) ilanı vermek isteyenler bizimle iletişime geçerek destek alabilirler.
Ayrıca gazetenin ölüm ilanı sayfasında gerekli yerleri doldurarak vefat ilanını verebilirsiniz.
Ülkemizde en fazla vefat ilanı verilen gazete Sözcü gazetesi’dir.