Sözcü Ölüm İlanı

Vefat ilanları, anma ilanları, teşekkür ilanları olarak bilinen sosyal ilanların verildiği gazetelerin arasında bazı gazeteler ön plana çıkmaktadır. Sözcü Gazetesi’de yayınladığı sözcü ölüm ilanı sayfaları ile ülkemizde en çok tercih edilen gazeteler arasında yer almaktadır. Hatırı sayılı bir okuyucu kitlesine haiz Sözcü Gazetesi, kaliteli ilan anlayışı ile okuyucularına verdiği değeri de gözler önüne sermektedir. Çerçeveli ilan formatında, siyah-beyaz, renkli, resimli-resimsiz olarak istediğiniz şekilde ölüm ilanları baskı kalitesine özen gösterilerek profesyonel olarak hazırlanmaktadır.

 Sözcü Ölüm İlanlarının Fiyatları ve Bağış Projesi

 Gazeteye verilen ölüm ilanları, ilanın boyutları dikkate alınarak farklılık göstermektedir. Sözcü Gazetesi’nin ölüm ilanı fiyatlarının ortak noktası ise okuyucuların bütçelerine uygun fiyatlar olması.

 Bu ekonomik, bütçe dostu fiyatlar ile gazete bu acılı günlerinde okuyucularına destek olmakta ve onların acılarını onlarla birlikte paylaşmaktadır. Bu ilanlara ilişkin olarak Sözcü Gazetesi’nin sosyal sorumluluk üstlendiği özel bir proje var. Bu proje kapsamında gazete, ölüm ve anma ilanları verilen kişi adına olmak üzere ilan bedelinin ‘ini arzu edilen dernek veya vakfa bağış yapıyor.

 Bağışın yapılması akabinde ilgili bağış dekontu, ilan veren kişi ile paylaşılıyor. Sözcü Gazetesi tarafından hazırlanan bu proje, birçok vakıf ve dernek tarafından takdirle karşılanıyor. Sözcü Gazetesi’nin vefat ilan kampanyası ile yüzlerce yardıma ihtiyacı olan kişinin yaşamına umut olundu ve olunmaya da devam ediliyor. Bu proje kapsamında ölüm ve anma ilanı verenlerden elde edilen ücretin ‘i bir milyonu aşmıştır. Mehmetçik Vakfı, Türk Kanser Derneği, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Türk Eğitim Vakfı (TEV) , Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı ( LÖSEV) gibi ülkemizde sayısız değerli hizmetler sunan önemli dernek ve vakıflar bağış yapılan kurumlar arasında bulunuyor.

 Mehmetçik Vakfına yaptığınız bağış ile vatani görevini yaparken şehit olan, herhangi bir nedenle hayatını kaybeden asker mensupların bakmakla yükümlü oldukları yakınlarına, gazi ve Mehmetçiklere sosyal ve ekonomik yönden destek olmuş olacaksınız. Türk Kanser Derneği’ne yaptığınız bağış ile bir çok kanser hastasının yaşama tutunma mücadelesinde ellerinden tutarak onları hayata bağlayan güçler arasında yerinizi alacaksınız, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışınız ile bir kız çocuğunun daha okumasına katkı sağlayacaksınız.

 LÖSEV ile lösemili çocukların umut ışığı olacak, Türk Eğitim Vakfı ile eğitime destek veren gönüllülerden biri olarak okuyan çocukların, gençlerin geleceğine yön vereceksiniz. Tüm bu vakıflar bizi insan yapan değerleri hatırlatan ve yardımlaşmanın önemini, birlikten kuvvet doğacağını bizlere gösteren önemli çalışmaları ile desteklenmesi gereken kurumlar. Bu destek de sizin katkınız olmasına vesile olan Sözcü Gazetesi’ni ilanlarınızda bu yüzden mutlaka tercih edin.

  İlan Vermenin En Kolay Yolu

 Sözcü Gazetesi’nin Türkiye genelinde yayınlanacak ölüm ilanları arasında sizin vereceğiniz ilanında yer almasını istiyorsanız, saat: 16.30’a kadar müşteri temsilcileri ile görüşmeniz yeterli. İnternet üzerinden vereceğiniz ilan başvurusunda, ana sayfada yer alan ilan formunu online olarak doldurmanız gerekiyor. Böylece kolaylıkla ilan verebilirsiniz.

sozcu