Sözcü Gazetesine Vefat İlanı Vermek

İnsanların en zor ve acı günlerinde onların yanlarında olmak ve acılarını paylaşmak için oluşturduğumuz ilan sayfalarımızla kaliteli hizmet sunuyoruz. Kişilere değer vererek ve onların şahsiyetlerine yakışır ilanlar ile onların son yolculuklarını duyuruyoruz. Gazetemizde yayınlanan tüm ilanlar doğrulanmakta ve daha sonra yayın sürecine alınmaktadır. Kişilerin mağdur edecek ya da gereksiz yalan paylaşımlara izin vermiyoruz. Her an göreve hazdır ekiplerimizle gelen ilanlarınız kontrol edilmekte ve yayına anında alınmaktadır.

 Sözcü Gazetesi Vefat İlan Servisi

 Vefat ilanı diğer bir adı ile ölüm ilanı anma, taziye dilekleri ve başsağlığı dileme gibi sosyal mesajların Sözcü Gazetesi’nde yayınlanmasını sağlayan servistir. Bu ilanlar hem bir vefattan duyulan hüznü ve kederi anlatmakta, hem de cenazenin nereden ve ne zaman kalkacağını, cenaze namazının ne zaman kılınacağı gibi cenaze törenine ait bilgi içeriklerini de paylaşmaktadır.

 Ölüm ilanı en fazla taziye ve anma amaçlı yayınlanmaktadır. İnsanların sevdikleri ve değer verdikleri bir yakınları, aile dostları, devlet büyükleri ve topluma mâl olmuş zatların vefatından duydukları bir platformdur. Üzüntüyü paylaşmak ve ortak olmak amacıyla gazetelerin ilgili sayfalarına ilan vermektedirler.

 Vefat ilanlarının bir diğer verilme amacı ise vefat eden kişinin ölümünü ve cenaze töreninin zamanını duyurmaktır. Cenaze namazının saati, hangi camiden kaldırılacağı, taziyenin ne zaman ve nerede kabul edileceği gibi bilgiler de vefat ilanı içerisinde paylaşılmaktadır. Bu sayede ölüm haberinin daha çok kişiye ve en geniş çevreye ve sevenlerine cenaze günü yapılacak organizasyonu iletilmiş olmak.

 Sözcü Gazetesi’ne vefat(ölüm) ilanı vermek isteyenler bizimle iletişime geçerek destek alabilirler. Ayrıca gazetenin ölüm ilanı sayfasında gerekli yerleri doldurarak vefat ilanını verebilirsiniz. Ülkemizde en fazla vefat ilanı verilen gazete Sözcü gazetesi ilan sayfasıdır!

 Ölüm ilanları sayfamızdan, her gün güncellenen vefat ilanlarına ulaşabilir, vermeyi düşündüğünüz ilan hakkında örnek görsellere bakarak istediğiniz ilan şekline karar verebilirsiniz.

 Ölüm ilanı vermek için vefat ilanı sayfamızda gerekli yerleri doldurmanız ve ilan kelime ve şeklini seçmeniz yeterli olmaktadır. İlanınız başlığı kimin için verildiği ve cenaze töreni nerede ve ne zaman tüm bilgileri eksik doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca iletişim bilgileriniz ve size ait bilgilerin doğru verilmesi de çok önemlidir. Bu nedenle ilan metnini doldururken özenli ve dikkatli olmalısınız.

 Gazeteye ilan vermek, vefat ya da ölüm ilanlarınızı telefon, faks, E-mail veya Online olarak bildirebilir, yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz kelime ve ilan kaplama alanına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. İlanlarınızı sade yani sadece metin olarak verebileceğiniz gibi resimli ve metin birlikte olarak da verebilirsiniz. Vefat ilanları sayfalarımız yoğun ve dolu olsa bile her gelen ilana yer vermeye çalışıyoruz. Birçok ilanı aynı anda alıyoruz ve yine aynı anda ilan geliş sırasına göre yayınlıyoruz. Bizlere tüm platformlarımızdan ulaşarak vefat ilanlarınızı verebilirsiniz!

Sözcü Gazetesine Vefat İlanı Vermek

sozcu
HEMEN BAŞVUR