Sözcü Gazetesi Vefat İlanı

Gazeteye hayatını kaybeden kişinin vefatından sonra verilen ilanlardır. Sözcü gazetesi vefat ilanı tam yarım, çeyrek sayfa verilebildiği gibi ekonomik ebatlarda da talep edilen bir gazete ilanı şeklidir. Merhumun; yakınlarına, sevenlerine, akrabalarına, dostlarına gazeteye verilen vefat ilanı duyuru yapmayı ifade eder. Gazeteye ölüm ilanı vermek için ilan destek telefon numaralarından gazetenin ölüm hattına bağlanarak, vefat ilanınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Ayrıca vefat eden kişinin cenazesine yardımcı olacak, ölenin yakınlarına manevi olarak taziye verecek kişilerde ölümden haberdar olurlar.

 Vefat İlanı Verilirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 İlk öncelikle ilan metninin oluşturulması gerekir. Vefat eden kişinin yakınları, ilan metninin içeriği istedikleri gibi belirleyebilirler. Detaylandırmaları da mümkündür. Vefat ilan fiyatlarını etkileyen faktörler vardır. Vefat ilan fiyatları, ilanın ebatı, çerçevenin boyutuna göre değişiklik arz eder. Bu sebeple, mutlaka bu konular hakkında müşteri temsilcileri ile görüşülmeli, merak edilen hususlar, fiyatlandırma hakkında gerekli bilgiler alınmalıdır. İlanınızda fotoğraf yayınlamayı düşünüyorsanız, bu konuda bilgi vermeyi unutmamalısınız. İlanda yer almasını istediğiniz fotoğrafı ise ilgili birime mail atmalısınız.

 Vefat ilanını verirken fiyatlandırmayı incelemek tüketici için son derece önemlidir. Vefat ilanını İstanbul ve Ankara baskıları için vermeyi istiyorsanız, bunu yapmadan önce Türkiye genelinde ilan vermenin ücretini de öğrenmek ve daha uygun ise Türkiye genelinde vefat ilanınızı vermeniz size daha çok avantaj sağlayacaktır. Türkiye baskısı vefat ilanlarını saat: 13.00’e kadar vermeniz gerekmektedir. Saat 13.00’den sonra verilen vefat ilanları ertesi gün İstanbul ve Ankara’da yayınlanmaktadır. Diğer illerde ise bir sonraki günün gazetelerinde çıkarak okuyuculara ulaşır.

 Sözcü Gazetesi’ne Vefat İlanı Vermenin Avantajları

 Türkiye’nin bayi satışı yüksek gazetelerinden biri sözcü gazetesi. Okuyucu kitlesi son derece geniş olan bu kaliteli gazetenin okuyucu sayısı her geçen gün artmaktadır. Dolayısı ile Sözcü Gazetesi’nde verilen vefat ilanları binlerce insana ulaşmaktadır. Sözcü Gazetesi sayesinde vefat, baş sağlığı ilanlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde gazetenin internet sayfasından verebilirsiniz.

 Sözcü gazetesi, aldığı vefat ilanları ile çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine de imza atmaktadır. Vefat, başsağlığı ilanlarınızın gelirinin yüzde on beşini sizin seçtiğiniz vakıf veya dernekle paylaşılmaktadır. Bu bağışlar sayesinde sizin katkılarınızla belki bir çocuk okuyacak, belki bir hasta iyileşecek, verdiğiniz vefat ilanlarınız ile başkalarının dertlerine ilaç, acılarına umut olacak. Sözcü Gazetesi, diğer gazetelerden farklı olarak bu projesi ile toplumumuz tarafından da büyük bir destek görmekte ve takdir edilmektedir.

 Sözcü Gazetesi’nin vefat ilanlarında dikkate aldığı ebatlar şu şekilde; 2ST 6,5 cm x 5 cm, 4ST 13,5 cm x 10 cm, 4ST 13,5 cm x 12,5 cm, 13,5 cm x 25 cm (çeyrek sayfa), 31 cm x 26 cm (yarım sayfa), 31 cm x 53 cm (tam sayfa)

sozcu