Sabah Gazetesine Vefat İlanı Vermek

Sabah Gazetesinde yayınlanan tüm ilanlar doğrulanmakta ve daha sonra yayın sürecine alınmaktadır. Kişilerin mağdur edecek ya da gereksiz yalan paylaşımlara izin vermiyoruz. Her an göreve hazır ekiplerimizle gelen ilanlarınız kontrol edilerek yayına geçilmektedir.

 Sabah Gazetesi Vefat İlan Servisi

 Ölüm, Vefat ilanı, anma, taziye dilekleri ve başsağlığı dileme gibi sosyal mesajların Sabah Gazetesi’nde yayınlanmasını sağlayan servistir.
Bu ilanlar ölümden duyulan hüznü ve kederi anlatmakta, hem de vefat eden kişiye ait cenazenin nereden ve ne zaman kalkacağını, namazının
ne zaman kılınacağı gibi bilgiler paylaşılır.

 Sabah Gazetesi’ne vefat (ölüm) ilanı vermek isteyenler bizimle iletişime geçerek sınırsız bilgi talep edebilirler. Ayrıca Sabah gazetesinin ölüm ilanı sayfasında gerekli yerleri doldurarak vefat ilanını verebilirsiniz. Ülkemizde vefat ilanlarında en çok tercih edilen gazetelerden biriside Sabah gazetesidir.

 Ölüm ilanı vermek için vefat ilanı sayfamızda gerekli yerleri doldurmanız ve ilan kelime ve şeklini seçmeniz yeterli olmaktadır. İlanınız başlığı kimin için verildiği ve cenaze töreni nerede ve ne zaman tüm bilgileri eksik doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca iletişim bilgileriniz ve size ait bilgilerin doğru verilmesi de çok önemlidir. Bu nedenle ilan metnini doldururken özenli ve dikkatli olmalısınız.

Sabah Gazetesine ilan vermek için, vefat ya da ölüm ilanlarınızı telefon, faks, E-mail veya Online olarak bildirebilir, yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz kelime ve ilan kaplama alanına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. İlanlarınızı sade yani sadece metin olarak verebileceğiniz gibi resimli ve metin birlikte olarak da verebilirsiniz. Vefat ilanları sayfalarımız yoğun ve dolu olsa bile her gelen ilana yer vermeye çalışıyoruz. Bizlere tüm platformlarımızdan ulaşarak vefat ilanlarınızı verebilirsiniz!

Sabah Gazetesine Vefat İlanı Vermek

sabah
HEMEN BAŞVUR