Hürriyet Vefat İlan Fiyatları

Hürriyet Gazetesi’nin kategori içeriklerinden biri de vefat ilanlarıdır. Yaşamak gibi ölümde hayatın değişmez bir parçası. Sevdiklerinizin vefatını insanlara duyurmak, cenaze merasimine ilişkin bilgileri onlara aktarmak, acınıza ortak olmaları için onlara haber vermek ya da ölüm yıl dönümlerini hatırlatmak için vefat ilanları veriliyor. Hürriyet gazetesi, vefat ilanları bakımından ülke çapında en çok okunan saygın gazetelerden biri olması sebebi ile tercih ediliyor. Ayrıca ilan kalitesi, kelime sayısı, ebatları ve fotoğraflı ilan verebilme ayrıcalıklarını size ekonomik vefat ilan fiyatları olarak sunuyor.

 Hürriyet gazetesinde yayınlanan vefat ilanlarında fiyatlar; aile ve şirket imzalı olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır. Ayrıca gazetedeki ölüm ilan ücretleri yada fiyatları için bölgesel bakımdan da farklı ücretlendirme sistemi uygulanır. Bu bölgeler başlıca: Türkiye Baskısı ve ülkemizin önemli il ve bölgelerine ait baskılardır.

 Şirket İmzalı Vefat İlanlarının Fiyatları Belirleyen Ebatları

 İstanbul için 10 cm x 6 cm, 10 cm x 10 cm, 13,5 cm x 10 cm, 17 cm x 10 cm, 13,5 cm x 25 cm
(küçük çeyrek), 17cm x 25 cm ( büyük çeyrek), yarım sayfa, tam sayfa olarak ebatlara göre farklı bir şekilde ücretlendirilmektedir.
Türkiye için 10 cm x 10 cm, 13,5 cm x 10 cm, 17 cm x 10 cm, 13,5 cm x 25 cm
(küçük çeyrek), 17cm x 25 cm ( büyük çeyrek), yarım sayfa, tam sayfa olarak ebatlara göre farklı bir şekilde ücretlendirilmektedir.

 Aile İmzalı Vefat İlanlarının Fiyatları Belirleyen Ebatları :

 İstanbul için 10 cm x 6 cm, 10 cm x 10 cm, 13,5 cm x 10 cm, 17 cm x 10 cm, 13,5 cm x 26 cm
(küçük çeyrek), 17cm x 26 cm ( büyük çeyrek), yarım sayfa, tam sayfa olarak ebatlara göre farklı bir şekilde ücretlendirilmektedir.
Türkiye için 10 cm x 6 cm, 10 cm x 10 cm, 13,5 cm x 10 cm, 17 cm x 10 cm, 13,5 cm x 25 cm
(küçük çeyrek), 17cm x 25 cm ( büyük çeyrek), yarım sayfa, tam sayfa olarak ebatlara göre farklı bir şekilde ücretlendirilmektedir.

 Vefat İlanlarınız için Adresiniz: Hürriyet

 Hürriyet Gazetesi, 1948 yılında Sedat Simavi tarafından kurulmuştur. Günümüzde Doğan Grubuna bağlı olarak yayın yapmakta ve günlük gazete olarak bayilerde satılmaktadır. Çağdaş Yayıncılık anlayışı ile tarafsız gazeteciliğin ve güvenilirliğin simgesidir. Hürriyet Gazetesi’nin tanınmış bir basın markası olarak yazılı basında ve online dünyada internet sitesi ile varlığını sürdürdüğü ve basın dünyasında lider konumda olduğu tartışmasız bir gerçek. Haber, magazin, gündem, siyaset, ekonomi, spor, kültür-sanat ve hayata dair birçok kategori hürriyet çatısı altında toplanır.

 Okurlarının istek ve ihtiyaçlarına kulak veren, onların beklentilerine en iyi şekilde cevap veren hürriyet gazetesi, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ilke edinmiştir. Vefat ilanlarında ise Hürriyet, en çok vefat ilanı verilen gazetelerden biri olarak tüm bu prensiplerini uygulamakta, okurlarının acılarını hassasiyetle paylaşmaktadır. Vefat ilanlarına gösterdiği özen, ilan içerikleri ve baskılarında açıkça görülmektedir.

hürriyet-gazetesi-telefonu