Hürriyet Gazetesine Vefat İlanı Vermek

Gazeteye ölüm ilanı vermek anma, taziye sunma, cenaze organizasyonuna ilişkin tüm ayrıntıları kısa sürede herkese duyurma ve başsağlığı dileme amaçlıdır. Gazeteye ilan vererek ailenizden, yakın çevrenizden, iş yerinizden sevdiğiniz birini kaybettiğinizde en kısa sürede herkese ölüm haberini duyurabilir, acınızı paylaşabilirsiniz. Vefat eden yakınınız için yapılacak son görevlerden biri de onun tüm sevdiklerini cenazesinde bir araya getirmek olacaktır. Cenazenin günü, yeri ve saatine ilişkin tüm ayrıntıları gazeteye vefat ilanı vererek yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Kısa sürede herkese ulaşmanın en kolay yolu gazeteye ölüm ilanı vermektir.

 Gazeteye vefat ilanı en çok anma ve taziye amaçlı verilmektedir. Bu ilanlar daha çok devlet büyüklerinden ya da topluma mal olmuş kişilerden birinin vefat haberinde toplumun yaşadığı hüzne ortak olmak maksadıyla yayınlanmaktadır.

 Vefat İlanı İçin Hangi Gazete Tercih Edilmelidir?

 Gazeteye vereceğiniz ölüm ilanı kısa sürede duyulsun istiyorsanız tirajı yüksek olan gazetelerden hürriyet gazetesi tercihiniz olabilir. Okur sayısı ve web sitesinde online ziyaretçisi oldukça çok olan hürriyet gazetesi sayesinde vereceğiniz ölüm ilanı kısa sürede çok daha fazla kişiye ulaşacaktır.

 Hürriyet Gazetesine Ölüm İlanını Nasıl Verebilirsiniz?

 Yayınlanmak üzere gazeteye ilan vermek için yapılması gerekenler oldukça kolaydır ve kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hürriyet gazetesi vefat ilanları web sayfasını ziyaret ederek vefat ilanı vermek oldukça kolaydır. Sayfa sizi ilan vermeniz için yönlendirecektir. Sayfada yer alan ad soyad ve telefon numarası bölümlerini doldurup göndererek kısa sürede size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yetkililer sizi 10 dakika gibi kısa bir sürede arayacaklardır. İlan tasarımı, fotoğraf dizaynı, ilan boyutuna ilişkin tüm ayrıntılar uzman ekip tarafından yapılmaktadır.

 Hürriyet Gazetesinde Ölüm İlanı Nasıl Ücretlendirilir?

 Vefat İlanları, gazetede yer alan diğer ilanların aksine kelime sayısına göre değil, gazetede kapladığı alana göre değerlendirilip fiyatlandırılır. Ölüm ilanınızın sayfada kaplayacağı yere karar vermeniz yeterli olacaktır. İlanın boyutlarına karar vermek için web sitesinde yer alan örnek vefat ilanlarına bakabilir ve ilanınızın şekline karar verebilirsiniz. Yetkililer tarafından arandığınızda onların yönlendirmeleri ile de boyuta yazı karakterine karar verebilirsiniz. Web sitesinde yer alan vefat ilanları fiyatları bölümünden boyutlara göre fiyatlandırma çizelgesi yer almaktadır. Bu bölümden ödeyeceğiniz ücreti öğrenebilirsiniz.

 Hürriyet Gazetesi Vefat İlanlarında İlanınız Ne Zaman Yayınlanır?

 Hürriyet gazetesi vefat ilanlarınız tüm Türkiye genelinde yayınlansın istiyorsanız aynı gün saat 17:00’a kadar; yalnızca İstanbul’da yayınlatmak istiyorsanız saat 19:00’a kadar; diğer bölgelerde yayınlatmak istiyorsanız saat 16:00’a kadar gazetenin ölüm ilanı web sayfasından rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

 Hürriyet Gazetesi Vefat İlanları Ödeme şartlarınız nasıl?

 Hürriyet gazetesine vereceğiniz ilanınızın ödemesini ilanınızın sayfada yayınlanması için vereceğiniz onaydan sonra kredi kartı ya da size verilecek IBAN bilgileri ile hesaba havale yöntemi ile çok kısa sürede ödeyebilirsiniz. Ödeyeceğiniz tutarlar KVD dahil olarak hesaplanmaktadır.

Hürriyet Gazetesine Vefat İlanı Vermek

hurriyet
HEMEN BAŞVUR