Cumhuriyet Gazetesine Vefat ve Ölüm İlanı Vermek

Cumhuriyet’e ilan vererek ailenizden, yakın çevrenizden, iş yerinizden sevdiğiniz birini kaybettiğinizde en kısa sürede herkese ölüm haberini duyurabilir, acınızı paylaşabilirsiniz. Vefat eden yakınınız için yapılacak son görevlerden biri de onun tüm sevdiklerini cenazesinde bir araya getirmek olacaktır. Cenazenin günü, yeri ve saatine ilişkin tüm ayrıntıları Cumhuriyet gazetesine vefat ilanı vererek yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Kısa sürede herkese ulaşmanın en kolay yolu gazeteye ölüm ilanı vermektir.

 Cumhuriyet vefat ilanı en çok anma ve taziye amaçlı verilmektedir. Bu ilanlar daha çok devlet büyüklerinden ya da topluma mal olmuş kişilerden birinin vefat haberinde toplumun yaşadığı hüzne ortak olmak maksadıyla yayınlanmaktadır.

 Vefat İlanı İçin Hangi Gazete Tercih Edilmelidir?

 Gazeteye vereceğiniz ölüm ilanı kısa sürede duyulsun istiyorsanız tirajı yüksek olan gazetelerden Cumhuriyet gazetesi tercihiniz olabilir. Okur sayısı ve web sitesinde online ziyaretçisi oldukça çok olan gazetemiz sayesinde vereceğiniz ölüm ilanı kısa sürede çok daha fazla kişiye ulaşacaktır.

 Cumhuriyet Gazetesine Ölüm İlanını Nasıl Verebilirsiniz?

 Cumhuriyet gazetesine ilan vermek için yapılması gerekenler oldukça kolaydır ve kısa sürede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Cumhuriyet gazetesi vefat ilanları web sayfasını ziyaret ederek vefat ilanı vermek oldukça kolaydır. Sayfa sizi ilan vermeniz için yönlendirecektir. Sayfada yer alan ad soyad ve telefon numarası bölümlerini doldurup göndererek kısa sürede size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yetkililer sizi 10 dakika gibi kısa bir sürede arayacaklardır. İlan tasarımı, fotoğraf dizaynı, ilan boyutuna ilişkin tüm ayrıntılar uzman ekip tarafından yapılmaktadır.

HEMEN BAŞVUR